Інформація для батьків

20 липня 2020 р. наш заклад відновлює роботу в тестовому режимі. Буде відкрито 2 групи для дітей 4-5 років. Перевага надається батькам, які працюють. Прийом дітей буде здійснюватись за наявності електронної медичної довідки.

Разом з тим виникла необхідність у змінах в роботі ЗДО у зв’язку з проведенням протиепідемічних заходів.

Зверніть увагу!

Прийом дітей відбувається на території ЗДО (біля входу) за межами будівлі (за несприятливих погодних умов – біля центрального входу в заклад). Батьки або особи, які супроводжують дитину мають бути в масці. Під час очікування скринінгу температури дотримуйтесь дистанції в 1,5 м. Діти, температура тіла яких перевищує 37,2, до закладу не приймаються.

Батькам заходити в приміщення закладу суворо забороняється!

У закладі заборонено:

Батьки вихованців

Обов’язково попередьте вихователя чи медпрацівника про наявність у дитини алергічних реацій на деззасоби!

Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал.

Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 або ознаки респіраторних захворювань:

Ранковий прийом дітей до ЗДО проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі та з максимальним уникненням контактів з вихователями та дітьми інших груп.

Навчальний рік у дошкільному навчальному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, а оздоровчий період – з 1 червня по 31 серпня.

Формування новостворених груп в дошкільному закладі проводиться протягом липня – серпня поточного року на підставі:

  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медичної довідки про стан здоров’я дитини та форми 0-63 про профілактичні щеплення;
  • довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • копії свідоцтва про народження дитини.
Особиста безпека дітей
Правила та обов’язки для батьків

З 03 червня 2013 року в м.Рівному запроваджено загальну міську електронну реєстрацію дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади.

Зареєструвати дитину можуть батьки самостійно на сайті управління освіти www.rosvita.rv.ua або за допомогою реєстратора в навчальному інформаційно-інноваційному центрі (приміщення ЗОШ № 1 за адресою вул. Литовська, 11).

Зарахування дітей в дошкільні навчальні заклади з 01 січня 2014 року буде здійснюватись керівником закладу лише відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором.

Батьки і діти

Батьки і діти – це любов і сльози,

Це вічне щастя і одвічний біль.

Це сонце і тепло, сніги й морози,

Мед на вуста й на вічні рани сіль.

Як на троянді – колючки і квіти,

Так і в житті є радість і печаль.

Високі мрії й дуже різні діти…

Чомусь таке трапляється, на жаль.

Всім хочеться все мати в ідеалі,

Причому водночас і без зусиль.

Щоб щастя без труда та без печалі

Пливло саме у руки звідусіль.

Та у житті такого не буває.

Запам’ятати треба в чому річ:

Зоря щаслива лиш тоді засяє,

Якщо трудитись будеш день і ніч.

А діти – це і щастя, і турбота,

Відповідальність і тривога теж.

Без відпочинку й вихідних робота,

Любов така, яка не має меж.

Поради від практичного психолога

10 заповідей батьківства

Правил про те, як виховувати дитину, придатних на всі випадки життя, не існує. Усі діти різні. Кожна дитина унікальна, унікальні і наші з нею стосунки. Але є речі, які протипоказані при спілкуванні з будь-якою дитиною без винятку. Мова йде про те, чого батькам робити не можна.

Якщо ми хочемо виховати людину, якій притаманна самодисципліна, нам треба в першу чергу розвивати її самосвідомість, прагнути до того, щоб у дитини сформувався позитивний образ самої себе, і уникати всього, що руйнує цей позитивний образ.

Що гріха таїти, навіть найтерплячіші батьки час від часу в “засмучених почуттях” все ж користуються недозволеними заходами, але нерідко до них вдаються просто через незнання.

Дитячі заповіді для мам, татусів, бабусь і дідусів

1. Шановні батьки! Пам’ятайте, що ви самі запросили мене у свою родину. Колись я залишу батьківську оселю, але до того часу навчіть мене, будь ласка, мистецтва слухати й бути людиною.

2. У моїх очах світ має інший вигляд, ніж у ваших. Прошу вас, поясніть мені, що, коли, чому кожен із нас у ньому має робити.

3. Мої ручки маленькі – не очікуйте від мене досконалості, коли я застеляю ліжко, малюю, пишу або кидаю м’яча.

4. Мої почуття ще недозрілі – прошу, будьте чутливими до моїх потреб. Не нарікайте на мене цілий день.

5. Щоб розвиватися, мені потрібне ваше заохочення, а не тиск. Лагідно критикуйте й оцінюйте, але не мене, а лише мої вчинки.

6. Дайте мені трохи самостійності, дозвольте робити помилки, щоб я на помилках учився. Тоді я зможу самостійно приймати рішення у дорослому житті.

7. Прошу, не робіть усього за мене, бо я виросту переконаним у своїй спроможності виконувати завдання лише відповідно до ваших очікувань.

8. Я вчуся у вас усього: слів, інтонації, голосу, манери рухатися й поводитися. Ваші слова, почуття, вчинки повертатимуться до вас через мене. Так справедливо влаштувала природа зв’язок між поколіннями. Тому вчіть мене, будь ласка, найкращого.

9. Пам’ятайте, що ми з вами не випадково: ми маємо допомагати одне одному в цьому безмежному світі.

10. Я хочу відчувати вашу любов, хочу, щоб ви частіше брали мене на руки, пригортали, цілували. Але обережно, аби ваша любов не перетворилась на милиці, що заважатимуть мені робити самостійні кроки.

ДНЗ №47 "Ладоньки"
×