Тиждень безпеки

З метою попередження надзвичайних ситуацій, загострення уваги на необхідності дотримання основ безпеки життєдіяльності під час воєнного стану з 06 по 10 квітня у дошкільному закладі був проведений «Тиждень знань безпеки життєдіяльності». Сьогодні, у воєнний час, проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Отже перед колективом нашого ЗДО ми поставили такі завдання:

– підвищення ефективності навчально-виховної роботи з дітьми з питань – особистої безпеки та захисту життя;

– поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок вихователів щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя;

– пропагувати здоровий спосіб життя серед батьків та їх дітей;

– інтегрування родинного і суспільного виховання з проблеми безпеки життєдіяльності дитини.

Робота з безпеки життєдіяльності планується згідно Базового компоненту, Базової програми розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля» за такими розділами:

– «Дитина і природа»;

– «Дитина і вулиця»;

– «Дитина серед людей».

В цих розділах містяться такі питання: безпека в побуті, на спортивних та ігрових майданчиках, під час перебування в групі, пожежна безпека, електротравматизм, безпека під час грози, повені, інших стихійних лих, безпека праці, особиста гігієна та здоровий спосіб життя.

Було розроблено тематичний план на тиждень:

– понеділок: «Пожежна безпека»

– вівторок: «Дитина вдома»

– середа: «Дитина і природа»

– четвер: «Дитина і вулиця»

– п`ятниця: «Здоров’я дитини».

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність(інтерактивні ігри), відео-заняття, відео-ролики, пошуково-дослідниць діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання. Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки.

ДНЗ №47 "Ладоньки"
×
Головна Блог Контакти