Група №2 “Пізнайки”

Молодший дошкільний вік. П’ятий рік життя.

Група “Пізнайки” живе цікавим, творчим життям. Перебування дітей в нашій групі наповнено різноманітною діяльністю, яка дає можливість розвивати дитину у будь-якому напрямі, а саме: розумовому, творчому, духовному. Гра – головне у житті дитини-дошкільника. Саме нею заповнено день малюка нашої групи, тому під час гри діти всебічно розвиваються, пізнають світ і себе в цьому світі.

В нашій групі завжди нестандартний підхід до розвитку та навчання, нестандартна подача інформації, захопливі теми, творчі завдання, цікаві корисні поради і підказки для батьків.

Ми намагаємося дотримуватися принципу: “Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку-найвища оцінка діяльності вихователя” (Ш. Амонашвілі)

Вихователі:

Громик Алла Григорівна

Кваліфікаційна категорія
Вихователь I категорії
Педагогічний стаж
10 років
Педагогічне кредо
“Для мене дитинство не закінчилось, я живу і працюю у ньому. Моя мета: відкрити у кожній дитині особистість.”

Ковалик Ірина Вікторівна

Кваліфікаційна категорія
Вихователь, спеціаліст
Педагогічний стаж
8 років
Педагогічне кредо
“Наші діти – це наша старість. Правильне виховання – це наша щаслива старість. Погане виховання – це наші майбутні сльози” (А.С.Макаренко)

Помічник вихователя:

Христюк Надія Харитонівна

Стаж роботи
30 років
Педагогічне кредо
“Чистота – запорука здоров’я”

Девіз групи:

Є група «Пізнайки» у нашім садку,

Ніде не знайдете ви більше таку,

Тут казка живе, тут веселковий рай,

Тут сміху дитячого б’є водограй,

Тут Творчість гніздечко звиває своє,

Тут Логіка дітям уроки дає,

Тут Дружба заспівує пісню дзвінку,

Щоб діти щасливо росли у садку.

ДНЗ №47 "Ладоньки"
Головна Блог Контакти