Правила та обов’язки для батьків, діти яких відвідують ДНЗ “Ладоньки”
Режим роботи ДНЗ 7.30 – 18.00
Чергові групи 7.00 – 19.00
- Поважати людську гідність і професійну честь працівників закладу. Виявляти до працівників повагу, особливо в присутності дитини. Неприпустимо розмовляти в ДНЗ ненормованою лексикою та на підвищених тонах будь з ким (батьки, діти, працівники)
- Поважати гідність своєї дитини та гідність інших дітей групи.
- Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників закладу стосовно розвитку, виховання, навчання та зміцнення здоров’я дитини.
- Своєчасно приводити дитину до ДНЗ (прийом з 7.30-8.30). Про можливе запізнення попередити до 8.30
- Пам’ятайте!!! Меню, та кількість дітей на харчування затверджується завідувачем ДНЗ за попередніми даними, тому про відсутність дитини з різних причин: хвороба, сімейні обставини та про вихід дитини після відсутності обов’язково попередити заздалегідь.
- Про відсутність дитини з приводу інфекційної хвороби повідомити терміново в ДНЗ, з метою термінової обробки групи, та застереження захворюваності інших дітей.
- У шафі дитини повинні бути: гребінець, змінне взуття та одяг (ранній та молодший вік, старші дошкільники – за потреби), на верхньому одязі повинна бути петелька.
- Зверніть увагу!!! Дитині забороняється приносити в д/с дрібні іграшки, монети, насіння рослин, колючо-ріжучі предмети, пігулки і т.д. Перевіряйте кишені дітей!
- Під час відвідування заходів ДНЗ ВИМОГА! Вимикати мобільні телефони, не заважати зайвими розмовами під час виступу.
- З метою збереження життя та здоров’я дітей та запобігання травматизму забороняється їзда на транспортних засобах по території дитячого закладу і забороняється приходити в ДНЗ з домашніми тваринами (собаками).
- Для забезпечення якісного навчально-виховного процесу та дотримання санітарно-гігієнічних умов в ДНЗ необхідно вчасно забезпечити дитину необхідним канцелярським приладдям та господарськими товарами, згідно затвердженого списку (на 1.09. та 1.01 кожного року).
- Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи. Якщо Ви запізнились на ранкову гімнастику, Вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться і передати дитину вихователю.
- Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам, забороняються шльопанці, інше незручне взуття з метою запобігання травматизму дітей.
- Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття).
- Вихователь та медична сестра оглядають дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороби (сипу, розчосу, загноєння очей і т.п.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та інш.), тілесних ушкоджень (синьці, подряпини, гулі тощо).
- Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки ЗОБОВ’ЯЗАНІ звернутись до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
- Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.
- Батькам варто заздалегідь домовитись з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформлюється письмово.
- Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям (тільки при наявності письмової заяви), батькам у нетверезому стані.
- Своєчасно вносити встановлену плату за харчування дитини (до 15 числа кожного місяця. При несплаті за 2 місяці за харчування, ДНЗ має право відрахувати дитину).
- Батьки повинні обов’язково брати участь в усіх батьківських зборах та відвідувати всі просвітницькі заходи, що проводяться в закладі, в групі. Приймати активну участь в житті закладу (озеленення, проведення ремонтних робіт, удосконалення матеріально-технічної бази)
- Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас (золото, срібло, мобільні телефони та інших цінних речей).