День української хустки.

Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. 07.12.2022р. відзначили вперше День української хустки в нашому дошкільному закладі. У всіх вікових групах були проведені різні форми роботи з дітьми, які значно розширили знання дітей про хустину як давній символ української жіночності. Завершенням тематичного дня став яскравий флешмоб “Мамина хустка”,в якому взяли участь вихованці та педагоги закладу.

Започаткування Дня української хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.

Всіх вітаємо з Днем української хустки! Нехай цей прекрасний оберіг захистить кожну українську родину від біди і горя, а розмаїття кольорів і квітів української хустки щедро наповнять життя здоров‘ям, миром, благодаттю та добром!

ДНЗ №47 "Ладоньки"
Головна Блог Контакти