Осінні свята – 2022рік.

Красуня Осінь по землі ступає,

В руках вона чарівний пензлик має.

Природу в різні кольори фарбує,

Чудовою красою всіх дивує.

Позитивні емоції під час війни – ліки для нашої дітвори. Тому весь педагогічний колектив доклав зусиль , щоб весело, цікаво та неперевершено пройшли осінні свята в нашому закладі. Не на один день наш садочок поринув у чудову осінню казку. Різноманіття барв, веселощів та справжньої дитячої радості втілилися в чудові та цікаві святкові ранки. На веселе свято не вплинула навіть повітряна тривога. Свято продовжили в укритті.

Вихованці отримали неабияке задоволення від приходу осені-чарівниці. Адже вона подарувала малятам та дорослим безліч позитивних емоцій, гарний настрій, який відчувався в запальних таночках, цікавих іграх. Репертуар свят по справжньому був феєричним, сповненим яскравими барвами і дивовижними персонажами казок. На кожному святі, в кожній групі панувала особлива атмосфера тепла і затишку.

Осінь звичайно прийшла до дітлахів з осінніми подарунками: запашні яблука та смачний пиріг частували дітлахи.

Лісові звірята, руді білочки, непосидючі грибочки, герої казки “Ходить гарбуз по городу, та найменші осінні красуні та красені отримали безліч позитивних емоцій та драйвового настрою.

Дякуємо нашим педагогам, які створили це свято, музичним керівникам, та звичайно ж батькам, які стали активними учасниками перевтілення малюків у казкових персонажів.

ДНЗ №47 "Ладоньки"
×
Головна Блог Контакти